Obiady czwartkowe

Goście obiadów czwartkowych - Karol Okrasa i inni


Uczestnicy Obiadów Czwartkowych to przede wszystkim znane osoby ze świata filmu, kultury, sportu, dziennikarstwa - aktywnie zaangażowani w akcje prozdrowotne. Znani przede wszystkim tego, że publicznie zabierają głos i patronują projektom dotyczącym zdrowia, jak np. problem otyłości u dzieci, znikoma edukacja żywieniowa, programy walki z nadwagą, wpływ niewłaściwej diety na późniejsze schorzenia, choroby dietozależne, rozsądny wegetarianizm itp.

Niektórzy z gości pojawiających sie na Obiadach Czwartkowych należą do Ambasadorów Zdrowej Kuchni Philipiak, skupiającego osoby szczególnie zaangażowane w propagowanie zdrowego stylu życia. Należy do nich przede wszystkim znany kucharz Karol Okrasa, który na wspomnianych spotkaniach dzieli się wiedzą i doświadczeniami, jak gotować smaczne, oryginalne, a przede wszystkim wartościowe dania, gdzie szukać inspiracji kulinarnych i jak wybierać to, co zdrowe do naszego codziennego menu.


 

Karol Okrasa

 

 

Mistrz kuchni, osobowość telewizyjna, autor i propagator kuchni polskiej w nowym, zdrowym wydaniu. Wieloletni ambasador marki Philipiak. Właściciel restauracji "Platter by Karol Okrasa" w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Autor ksiażek kucharskich i wielu telewizyjnych programów kulinarnych. 

 

 

 

Agnieszka Cegielska

 

 

Najbardziej znana "pogodynka", prezenterka telewizyjna (TVN) i radiowa (Radio Kolor). Zdrowy styl życia, z naciskiem na zdrowe odżywianie to jej wielka pasja. Pasjonatka podróży, gotowania i kuchni wschodniej. 

 

 

 

Julia Pietrucha

 

 

Aktorka telewizyjna i teatralna młodego pokolenia. Ma na swym koncie także debiut literacki. Z pasją i entuzjazmem podchodzi do zdrowego stylu życia i dalekich podróży. 

 

 

 

 

Karolina Malinowska

 

 

Modelka z wieloletnim doświadczeniem u największych kreatorów mody: Karla Lagerfelda, Chanel, Diora, Dolce&Gabbana. Na Obiadach Czwartkowych dzieli się doświadczeniami nie tylko w zakresie diety modelki, ale przede wszystkim racjonalnego żywienia dzieci.

 

 

 

Magdalena Wójcik

 

 

Prowadząca program kulinarny "Jem i chudnę" w Polsat Cafe, podejmujący tematykę przede wszystkim odchudzania w różnych odsłonach – diety, metabolizm, efekt jojo itp. 

Małgorzata Pieczyńska

 

 

Aktorka znana z kultowych produkcji jak "Wierna rzeka", , "Quo Vadis", "Ekstradycja", a także seriali,
jak "Szpilki na giewoncie", "Na Wspólnej"  czy "Prawo Agaty". Jako gość Obiadu Czwartkowego podzieliła
się informacjami nt. zaawansowanej edukacji żywieniowej w szwedzkich szkołach.

Monika Mrozowska

 

 

Najbardziej znana wegetarianka w Polsce. Autorka książek kulinarnych i bloga. Aktywna uczestniczka wielu warsztatów i spotkań kulinarnych. 

 

 

 

Sylwia Leszczyńska

 

 

Dietetyk kliniczny, właścicielka Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA. W trakcie dyskusji na Obiadach Czwartkowych jako ekspert rozwiewa wątpliwości dotyczące diet, odżywiania, wartości produktów itp. 

Violetta Kołakowska

 

 

Modelka, stylistka i aktorka. Pasjonuje się modą. Mama dwójki małych dzieci. W trakcie spotkań czwartkowych zdradza, jak w gąszczu dużego miasta znaleźć codzienne źródło żywności zdrowej dla maluchów. 

 

 

 

Małgorzata Foremniak

 

 

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Była Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. 

Wystąpiła w znanym show "Taniec z gwiazdami". Od kilku lat jest jurorką w programie TVN "Mam talent".

Zdrowie
Królewskie Menu
Galeria
Karol Okrasa, Agnieszka Cegielska, Julia Pietrucha, Karolina Malinowska, Magdalena Wójcik, Małgorzata Pieczyńska, Monika Mrozowska, Sylwia Leszczyńska, Violetta Kołakowska, Małgorzata Foremniak,