Obiady czwartkowe

Nasze spotkania

OBIADY CZWARTKOWE

Obiady Czwartkowe to cykl spotkań poświęconych promocji zdrowia (przede wszystkim lepszego odżywiania) odbywających się już od wielu lat w prestiżowych warszawskich restauracjach, w ostatnich latach przede wszystkim w urokliwej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Pomysłodawcą i mecenasem Obiadów Czwartkowych jest Tomasz Filipiak, założyciel firmy Philipiak Polska. 

W spotkaniach czwartkowych biorą udział znane gwiazdy ekranu, świata kultury, sztuki, sportu oraz dziennikarze.  Zaproszeni goście rozmawiają przede wszystkim o zdrowiu w różnorakich jego aspektach, wspierani autorytetem i wiedzą lekarzy dietetyków oraz mistrza kulinarnego Karola Okrasy.

Każdemu z Obiadów przyświeca dobroczynny cel. Zaproszeni goście składają autografy na pamiątkach, które następnie są licytowane na aukcjach. Zebrane w ten sposób środki obecnie przekazywane są Fundacji Akogo? 
W latach wcześniejszych przeznaczane były na akcję Pajacyk w ramach działań Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i zapoznawania się na bieżąco z kolejnymi zagadnieniami prozdrowotnymi, które będziemy podejmować na Obiadach Czwartkowych. Znajdziecie tu dużo pomysłów i inspiracji, w jaki sposób poprawić jakość swojego życia. 

Zdrowie
Królewskie Menu
Galeria